Referencie

Dlho sme hľadali dodávateľa pre nás prijateľnej stravy, ktorý by bol ochotný dovážať jedlo pre deti mimo Bratislavy. V lete minulého roku mi bol doporučený projekt „Čo jedia zdravé deti“. Dnes som veľmi rada, že môžem spolupracovať s ľuďmi, ktorým naozaj záleží na tom, čo naše deti jedia celý deň v detských zariadeniach. Neuspokoja sa len s naplnením detských brušiek a falošným uspokojením chuťových kanálikov. Oceňujem ich nadšenie, prístup a podporný program celého projektu, ktorým majú snahu informovať a vzdelávať nielen personál v škôlkach ale aj samotných rodičov v oblasti zdravej výživy.

Mgr. Linda Balážová, PhD.
Majiteľka
Detské centrum Mimi a Monty
www.dcmimiamonty.sk


Smysluplný projekt, který v praxi opravdu funguje. Lokální a sezonní suroviny, které jsou vařeny nejen chutně, ale také splňují výživovou hodnotu tolik potřebnou pro zdravý a přirozený vývoj našich dětí. A to nejlepší je, že dětem jídlo chutí.

riaditeľ školky emJOY Jiří Peček


Čo robia všetky deti? Sú predovšetkým zvedavé, chcú vyskúšať, spoznať a zažiť svet okolo seba.

Nasýtiť ich potreby tak, aby si z toho odniesli čo najviac užitočného a ešte sa pritom aj dobre cítili, vyžaduje kumšt.

Nejde to bez premysleného plánu, poctivej prípravy, kusiska odvahy a úprimného nadšenia.

Sme neskutočne radi, že sme v tomto prístupe našli partnerov v ľuďoch, ktorí sú za projektom Čo jedia zdravé deti.

Palo Adamkov Škôlka Montessori Horský park


Deti majú radi jednoduché jedlo a také od Čo jedia zdravé deti dostávame. Jedlo je chuťovo a zložením jednoduché, ale jedálniček je zároveň pestrý. Jedlo je vždy čerstvé, chutné a lákavé na pohľad. Vyhovuje nám tiež, že každý deň máme zabezpečené komplet celodenné menu.

Za škôlku Montessori svet,
Pavlína Gálisová


Chcela by som sa Slvii Kuzmovej veľmi pekne poďakovať za informácie a atmosféru na prednáške čo jedia zdravé deti po roku. Veľmi ma teší že som tam mohla prísť , užiť si to a veľa sa naučiť. Ako ste hovorili, je strašne veľa informácii a dezinformácii na internete a preto som vďačná že mi ukazujete cestu. Ako sme spomínali na osobnej konzultácii svoju cestu za zdravou stravou sme si s manželom prešli a stále ňou kráčame, ale pri našom synovi som chcela ísť na istotu. Informácie a rady ktoré som mala od Vás mi dávajú úplný zmysel a preto sa tým riadim. Náš syn je šťastné a spokojné bábätko, ktoré miluje mrkvu 🙂 Držím Vám palce vo vašej záslužnej práci a teším sa na ďalšie stretnutie.

S pozdravom Martina Florovič


S firmou “ cojediazdravedeti“ spolupracujeme od septembra 2017 Niekolko mesiacov som hladala dodavatela stravy, ktora by bola vhodna aj pre najmensie deti.Jedna z mamiciek ma upozornila na p.Alexandru Popovicovu, tak som bez vahania napisala mail. Velmi rychle sme sa dohodli na dalsej spolupraci. Strava je ozaj pestra, vela ovocia aj zeleniny a hlavne – ziadne tazke premastene a presolene jedla. Co si ozaj velmi vazim je zaujem o klientov a spatna vazba funguje velmi priamo a bez problemov. Vyskusala som aj inych dodavatelov ale firmu “ cojediazdravedeti“ mozem iba odporucit.

Ing. Viera Hazašová, majiteľka DC Zvonček


Na spolupráci s projektom Čo jedia zdravé deti oceňujeme snahu o profesionálny prístup, ktorý sa aj naplnil. Očakávali sme silný, kvalitný a premyslený jedálny lístok a presne to aj dostávame. Rodičia sa často obávajú zdravej stravy, ktorá zaváňa príliš radikálnym prístupom a akoby už vopred boli zameraní proti. U nás im ukazujeme, že rozumné stravovanie je o niečom inom, že je to súhrn celého životného štýlu, že je to aj o tom, ako sa k jedlu pristupuje, že aj dieťa sa dá vzdelávať v tomto smere. Čo jedia zdravé deti nám vychádzajú v ústrety, počúvajú nás a aj naše zriedkavé výhrady a sú otvorení komunikácii v snahe zlepšiť sa, aby deťom chutilo…Osobne si cením aj to, že sa môžem spoľahnúť na pôvod potravín, z ktorých sú jedlá pripravované. Osobne si rada vychutnám raňajkové kaše, ktoré chutia tak, že som ani nevedela, že môžu chutiť a považovala som ich za hotovú veľkú vedu:-) Ďalej fakt, že varia profesionáli, že stavba jedálneho lístku je garantovaná tými, čo to vedia a nakoniec musím spomenúť aj veľmi milý a profesionálny prístup tých, ktorí nám samotné hotové jedlo vozia. A nakoniec, je dobré byť súčasťou niečoho väčšieho, čo vedie k osvete ľudí v takejto závažnej téme, ako je stravovanie a výživa. V dnešnom svete dosť veľa.

Ľubica Ujváryová, riaditeľka škôlky Maternelle