Loading Udalosti

« Všetky Udalosti

Webinár Kváskovanie na každý deň – chlieb 27.2.

27.2.

9:30 - 11:30

Praktické kváskovanie pre každodennú potrebu domácnosti ONLINE!

Najpoužívanejšie pekárenské výrobky si už budete vedieť vyrobiť doma v rýchlom a kvalitnom postupe s použitím hladkej i celozrnnej múky.

–        chlieb

–        parené buchty

–        lievance

Všetko aj v alternatíve No Milk a No Gluten (bez mlieka a bez lepku).

Pre doručenie kvásku je potrebné prihlásiť sa a uhradiť najneskôr 21.2 do 12tej hodiny. Následne Vám zašleme recepty, ktoré si večer pred webinárom predpripravíte a pokračovať budete ráno zarovno s našou lektorkou.

Na kurz si treba pripraviť: kuchynskú váhu, väčšiu misku na cesto, pevnú stierku na cesto, zásteru, podložku na prácu s cestom.

Cena 35€    Lektorka Katka Paulišinová

Z pohodlia vášho domova si môžete v kľude sadnúť a počúvať náš kurz naživo. Na záver bude lektorka online zodpovedať vaše otázky. Recepty Vám budú zaslané spolu s prihlasovacími údajmi deň pred termínom webinára.  Kvások zašleme poštou.

Technická poznámka: Technické parametre na vstup do webináru vám prídu v deň konania, hodinu pred spustením, na váš prihlasovací email. (Odporúčame webinár pozerať z PC so slúchadlami alebo v kľudnom prostredí. V daný večer odporúčame nepoužívať domácu wifi na žiadnu inú prácu, či sťahovanie filmov). Webinár je možné sledovať len v stanovenom čase, záznam nie je vyhotovovaný.

Vstupenky

Tickets are not available as this event has passed.

Podrobnosti

Dátum:
február 27
Čas:
9:30 - 11:30
Cena:
35€