Loading Udalosti

« Všetky Udalosti

Webinár Kváskovanie na každý deň 30.1

30.1.

21:00 - 23:00

Praktické kváskovanie pre každodennú potrebu domácnosti ONLINE!

Najpoužívanejšie pekárenské výrobky si už budete vedieť vyrobiť doma v rýchlom a kvalitnom postupe s použitím hladkej i celozrnnej múky.

–        Rohlíčky a žemličky

–        Vianočka

–        Lievance

Všetko aj v alternatíve No Milk a No Gluten (bez mlieka a bez lepku).

Pre doručenie kvásku je potrebné prihlásiť sa a uhradiť najneskôr 27.1 do 12tej hodiny. Následne Vám zašleme recepty, ktoré si ráno v deň webinára predpripravíte a pokračovať budete večer zarovno s našou lektorkou.

Na kurz si treba pripraviť: kuchynskú váhu, väčšiu misku na cesto, pevnú stierku na cesto, zásteru, podložku na prácu s cestom.

Cena 35€    Lektorka Katka Paulišinová

Z pohodlia vášho domova si môžete v kľude sadnúť a počúvať náš kurz naživo. Na záver bude lektorka online zodpovedať vaše otázky. Recepty Vám budú zaslané spolu s prihlasovacími údajmi deň pred termínom webinára.  Kvások zašleme poštou.

Technická poznámka: Technické parametre na vstup do webináru vám prídu v deň konania, hodinu pred spustením, na váš prihlasovací email. (Odporúčame webinár pozerať z PC so slúchadlami alebo v kľudnom prostredí. V daný večer odporúčame nepoužívať domácu wifi na žiadnu inú prácu, či sťahovanie filmov). Webinár je možné sledovať len v stanovenom čase, záznam nie je vyhotovovaný.

Vstupenky

Neobmedzene available
Webinár Kváskovanie na každý deň 30.135.00 

Please fill in all required fields

Podrobnosti

Dátum:
január 30
Čas:
21:00 - 23:00
Cena:
35€