Loading Udalosti

« Všetky Udalosti

Webinár – Vianočné kváskové dobroty

4.12.

21:00 - 23:00

Už rozmýšľate aké dobroty upiecť na Vianoce? Ponúkame Vám tipy na vianočné maškrty. Ukážeme si vianočné pečivo z kvásku, ale aj rýchle dobroty hotové za 15 minút.

Tešiť sa môžete na:

kváskové perníky

kokosové sušienky

vianočné pralinky

Všetko budeme kuchtiť z  ľahko dostupných a kvalitných surovín. Na webinári si naživo pripravíme všetky recepty. Ani vianočné pečenie nemusí byť veda, ukážeme si ako na to rýchlo a jednoducho. Všetky recepty sú zostavené tak, aby boli vhodné pre deti a zároveň si pochutia aj dospelí.

Cena 35€

Lektorka Katka Paulišinová, spoluautorka dvoch knižných publikácií a lektorka varenia ČJZD.

Z pohodlia vášho domova si môžete v kľude sadnúť a počúvať náš kurz naživo. Na záver bude lektorka online zodpovedať vaše otázky. Recepty Vám budú zaslané spolu s prihlasovacími údajmi deň pred termínom webinára.

Technická poznámka: Technické parametre na vstup do webináru vám prídu v deň konania, hodinu pred spustením, na váš prihlasovací email. (Odporúčame webinár pozerať z PC so slúchadlami alebo v kľudnom prostredí. V daný večer odporúčame nepoužívať domácu wifi na žiadnu inú prácu, či sťahovanie filmov). Webinár je možné sledovať len v stanovenom čase, záznam nie je vyhotovovaný.

Vstupenky

Neobmedzene available
Webinár - Vianočné kváskovanie35.00 

Please fill in all required fields

Podrobnosti

Dátum:
december 4
Čas:
21:00 - 23:00
Cena:
35€