Loading Udalosti

« Všetky Udalosti

Webinár- VIANOČNÉ PEČENIE 1.12.

1.12.

21:00 - 22:30

Pripravte si s nami dobroty na vianočný stôl. Ukážeme si zdravšie alternatívy sladkého pečenia, ktoré si bez výčitiek môžete pripraviť a vychutnávať počas vianočných dní.
Pripravíme si rýchle dobroty hotové za 15 minút.
Tešiť sa môžete na:
perníčky
kokosové sušienky
vianočné pralinky
recepty na ďalšie chutné maškrty
Všetko budeme kuchtiť z ľahko dostupných a kvalitných surovín. Na webinári si naživo pripravíme niekoľko receptov. Ani vianočné pečenie nemusí byť veda, ukážeme si ako na to rýchlo a jednoducho. Všetky recepty sú zostavené tak, aby boli vhodné pre deti a zároveň si pochutia aj dospelí.

Lektorka Katka Paulišinová, spoluautorka dvoch knižných publikácií a lektorka varenia ČJZD
Z pohodlia vášho domova si môžete v kľude sadnúť a počúvať náš kurz naživo. Na záver bude lektorka online zodpovedať vaše otázky. Recepty Vám budú zaslané spolu s prihlasovacími údajmi deň pred termínom webinára.
Technická poznámka: Technické parametre na vstup do webináru vám prídu v deň konania, hodinu pred spustením, na váš prihlasovací email. (Odporúčame webinár pozerať z PC so slúchadlami alebo v kľudnom prostredí. V daný večer odporúčame nepoužívať domácu wifi na žiadnu inú prácu, či sťahovanie filmov). Webinár je možné sledovať s 24 hodinovým záznamom.

Vstupenky

Neobmedzene available
Webinár- VIANOČNÉ PEČENIE 1.12.15.00 

Please fill in all required fields

Podrobnosti

Dátum:
december 1
Čas:
21:00 - 22:30
Cena:
15€