Loading Udalosti

« Všetky Udalosti

Webinár – ÚVOD DO VÝŽIVY, AKO ZAČAŤ PO PRVOM ROKU?

26.10.

20:30 - 22:30

Záleží Vám na tom, aby Vaše deti zdravo rástli a budovali si silnú imunitu? Stratili ste sa v mori odporúčanej literatúry a odporúčaní zdravej výživy? Neviete, čo si kúpiť a ako to uvariť? Praktický workshop pod záštitou projektu Čo jedia zdravé deti je tu pre Vás. Získate množstvo cenných rád a návodov ako variť. Pre všetkých, ktorých zaujíma téma kvalitnejšej stravy pre svoje deti, ale aj pre seba.

Kategórie základných potravín, ich výber a kombinácie. Workshop má priestor aj na vaše otázky.

Zakladateľka projektu Alexandra Patay vám za hodinu a pol odovzdá základné odporúčania na kvalitné varenie, kombináciu potravín i ideálnu skladbu jedálničku. Po týchto návodoch si budete vedieť upraviť každý recept na zdravší. Témou bude aj orientácia na trhu potravín a tzv. uvedomelé jedenie, ale aj vedenie detí do vzťahu ku gastronómii.

Súčasťou webinara je aj 5 receptov vo formáte PDF.

Tento webinár je vhodný :
-ako úvodný webinár do témy kvalitnejšieho stravovania po 12 mesiaci
– pre mamičky detí starších ako 10 m
– ako voľné pokračovanie webináru prvé príkrmy

Z pohodlia vášho domova si môžete v kľude sadnúť a počúvať našu prednášku naživo. Na záver bude lektorka online zodpovedať vaše otázky. Webinár možno sledovať aj z mobilu.

Trvanie: 2 hodiny
Lektorka: Mgr. art. Alexandra Popovičová

Technická poznámka:
Technické parametre na vstup do webináru vám prídu v deň konania, hodinu pred spustením, na váš prihlasovací email.
(Odporúčame webinár pozerať z PC so slúchadlami alebo v kľudnom prostredí. V daný večer odporúčame nepoužívať domácu wifi na žiadnu inú prácu, či sťahovanie filmov).

Webinár je možné sledovať v stanovenom čase ako aj s 48 hodinovým záznamom.

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Úvod do výživy 26.10
20.00
Neobmedzene

Podrobnosti

Dátum:
26 októbra
Čas:
20:30 - 22:30
Cena:
20.00€