Loading Udalosti

« Všetky Udalosti

Strava po prvom roku
(Prihlás sa na live webinár tu!)
29.11.2022 o 20:30

29.11.

20:30 - 21:30

Čo všetko už dieťa papaá po prekročení magickej hranice prvého roku?
Pre všetkých, ktorých zaujíma téma kvalitnejšej stravy pre svoje deti (od roka), ale aj pre väčšie deti, či pre seba. Ideálne skladby jedálnička, detaily potravín a motivácie k téme jedenia.
Kategórie základných potravín, ich výber a kombinácie.

Workshop má veľký priestor na vaše otázky.
Zakladateľka projektu Alexandra Patay vám za hodinu a pol odovzdá základné odporúčania na kvalitné varenie, kombináciu potravín i ideálnu skladbu jedálničku. Po týchto návodoch si budete vedieť upraviť každý recept na zdravší. Témou bude aj orientácia na trhu potravín a tzv. uvedomelé jedenie, ale aj vedenie detí do vzťahu ku gastronómii.
Súčasťou webináru je aj 5 receptov vo formáte PDF.

Tento webinár je vhodný :
– ako úvodný webinár do témy kvalitnejšieho stravovania po 12 mesiaci
– pre mamičky detí starších ako 10 m
– ako voľné pokračovanie webináru prvé príkrmy

Z pohodlia vášho domova si môžete v kľude sadnúť a počúvať našu prednášku naživo. Na záver bude lektorka odpovedať na vaše otázky. Webinár možno sledovať aj z mobilu.

Trvanie: 2 hodiny
Cena: 21 Eur
Lektorka: Mgr. art. Alexandra Patay Popovičová – bio

Technická poznámka:
Technické parametre na vstup do webináru vám prídu v deň konania najneskôr hodinu pred spustením na váš prihlasovací email (Odporúčame webinár pozerať z PC so slúchadlami alebo v kľudnom prostredí. V daný večer odporúčame nepoužívať domácu wifi na žiadnu inú prácu, či sťahovanie filmov). Webinár je možné sledovať so 48 hodinovým záznamom.

Ponuka

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Ponuka are no longer available

Podrobnosti

Dátum:
29 novembra
Čas:
20:30 - 21:30
Cena:
21.00€
Udalosť Category: