Loading Udalosti

« Všetky Udalosti

Webinár Kváskovanie na každý deň – chlieb 27.2.

27.2.

9:30 - 11:30

Praktické kváskovanie pre každodennú potrebu domácnosti ONLINE!

Najpoužívanejšie pekárenské výrobky si už budete vedieť vyrobiť doma v rýchlom a kvalitnom postupe s použitím hladkej i celozrnnej múky.

– chlieb

– parené buchty

– lievance

Všetko aj v alternatíve No Milk a No Gluten (bez mlieka a bez lepku).

Pre doručenie kvásku je potrebné prihlásiť sa a uhradiť najneskôr 21.2 do 12tej hodiny. Následne Vám zašleme recepty, ktoré si večer pred webinárom predpripravíte a pokračovať budete ráno zarovno s našou lektorkou.

Na kurz si treba pripraviť: kuchynskú váhu, väčšiu misku na cesto, pevnú stierku na cesto, zásteru, podložku na prácu s cestom.

Cena 35€ Lektorka Katka Paulišinová

Z pohodlia vášho domova si môžete v kľude sadnúť a počúvať náš kurz naživo. Na záver bude lektorka online zodpovedať vaše otázky. Recepty Vám budú zaslané spolu s prihlasovacími údajmi deň pred termínom webinára. Kvások zašleme poštou.

Technická poznámka: Technické parametre na vstup do webináru vám prídu v deň konania, hodinu pred spustením, na váš prihlasovací email. (Odporúčame webinár pozerať z PC so slúchadlami alebo v kľudnom prostredí. V daný večer odporúčame nepoužívať domácu wifi na žiadnu inú prácu, či sťahovanie filmov). Webinár je možné sledovať len v stanovenom čase, záznam nie je vyhotovovaný.

Ponuka

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Ponuka are no longer available

Podrobnosti

Dátum:
27. februára 2020
Čas:
9:30 - 11:30
Cena:
35€