Loading Udalosti

« Všetky Udalosti

Webinár – PICKLES, FERMENTOVANÁ ZELENINA
13.09. 20:30

13.9.

20:30 - 22:00

Nakladaná zelenina alebo aj takzvané pickles je príloha s obrovskými benefitmi pre naše zdravie. Keď sa minie čerstvá zelenina, alebo sme v mimosezóne fermentovaná zelenina osvieži a doplní potrebné živiny.

Na webinári si naživo ukážeme ako postupovať pri nakladaní, akú zeleninu je vhodné použiť a k čomu ju podávať. Pri procese fermentácie sa zelenina sama zakonzervuje, takže je po ruke vždy, keď na ňu máme chuť.

Povieme si všetko o tom, akú hodnotu má takto nakladaná zelenina, od akého veku je vhodná a všetky dôvody jej konzumácie.

Webinár vedie Katka Paulišinová, lektorka zdravého pečenia, spoluautorka dvoch knižných publikácií.

Trvanie: 1,5 hodiny.

Tento webinár je vhodný pre:
– každého, kto sa rád naučí ako nakladať zeleninu

Z pohodlia vášho domova po uložení dieťatka si môžete v kľude sadnúť a počúvať našu prednášku naživo. Na záver bude lektorka online zodpovedať vaše otázky.

Technická poznámka:
Technické parametre na vstup do webináru vám prídu v deň konania najneskôr hodinu pred spustením na váš prihlasovací email.
(Odporúčame webinár pozerať z PC so slúchadlami alebo v kľudnom prostredí. V daný večer odporúčame nepoužívať domácu wifi na žiadnu inú prácu, či sťahovanie filmov).

Webinár je možné sledovať so 48 hodinovým záznamom.

 

Ponuka

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Ponuka are no longer available

Podrobnosti

Dátum:
13 septembra
Čas:
20:30 - 22:00
Cena:
20.00€
Udalosť Category: