Loading Udalosti

« Všetky Udalosti

3.5.2022 o 20:30
Praktický webinár – VARENIE KAŠE

3.5.

20:30 - 21:30

V tomto online seminári- webinári si naživo v reálnom čase uvaríme štyri kaše z rôznych obilnín. Ukážeme si varenie z celých zŕn obilnín, z vločiek ale aj z krupice. Ukážeme si ako postupovať pri príprave a čím a ako kaše najlepšie dochutiť. Všetko preto, aby boli tieto ideálne raňajkové poklady zaujímavé, ale aj výživovo čo najhodnotnejšie.

Na konci webinára bude veľký priestor na vaše otázky.

Webinár vedie Katka Paulišinová, lektorka zdravého varenia a pečenia, spoluautorka dvoch knižných publikácií.

Trvanie: 1 hod.

Z pohodlia vášho domova si po uložení dieťatke môžete v kľude sadnúť a počúvať našu prednášku naživo, alebo paralelne variť s lektorkou vo vašej kuchyni. Webinár bude mať aj 48 hodinový záznam vo formáte mp4, ak potrebujete odskočiť, skôr skončiť, alebo je čas pre vás nevyhovujúci.

Technická poznámka:

Technické parametre na vstup do webináru vám prídu v deň konania najneskôr hodinu pred spustením na váš prihlasovací email. Odporúčame webinár pozerať z PC so slúchadlami alebo v kľudnom prostredí. V daný večer odporúčame nepoužívať domácu wifi na žiadnu inú prácu, či sťahovanie filmov.

Ponuka

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Ponuka are no longer available

Podrobnosti

Dátum:
3. mája 2022
Čas:
20:30 - 21:30
Cena:
19€
Udalosť Category: