Loading Udalosti

« Všetky Udalosti

Webinár- Čo mať doma v špajzi a ako to využiť

17.3.

20:30 - 22:30

– Aké suroviny stačí mať doma na dobré stravovanie celej rodiny a kde ich nakupovať?

– Aká by mala byť základná skladba jedálnička detí po prvom roku ale i nás dospelých ( zloženie jedálnička (zelenina, bielkoviny, sacharidy…).

– Aké bylinky a koreniny používať v kuchyni a kde?

– Základy teórie varenia: ako na raňajkovú kašu, rýchle polievky, nátierky, omáčky zo sezónnej zeleniny ako je mrkva, tekvica, cvikla, aby sme ju čo najviac využili…

NOVINKA:

súčasťou webináru je týždňový jedálniček s receptami 5 jedál denne.

 

Tento webinár je vhodný pre:

absolventov webinár strava po prvom roku, alebo prvé príkrmy- alebo pre maminy, čo potrebujú rýchle a praktické rady a menej výživovej teórie!

Workshop vedie zakladateľka projektu Alexandra Patay. Trvanie workshopu s otázkami: 1,5 hodiny Z pohodlia vášho domova po uložení dieťatka si môžete v kľude sadnúť a počúvať našu prednášku naživo. Na záver bude lektorka online zodpovedať vaše otázky.

 

Technická poznámka:

Technické parametre na vstup do webináru vám prídu v deň konania, hodinu pred spustením, na váš prihlasovací email.

(Odporúčame webinár pozerať z PC so slúchadlami alebo v kľudnom prostredí. V daný večer odporúčame nepoužívať domácu wifi na žiadnu inú prácu, či sťahovanie filmov).

Webinár je možné sledovať v stanovenom čase, ako aj v 48h zázname.

Ponuka

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Ponuka are no longer available

Podrobnosti

Dátum:
17 marca
Čas:
20:30 - 22:30
Cena:
20€
Udalosť Category: