Loading Udalosti

« Všetky Udalosti

Úvod do výživy, ako začať? Základy zdravej výživy pre 1+ 29.5.2019 Trenčín

Trenčín

29.5.

17:30 - 19:30

Záleží Vám na tom, aby Vaše deti zdravo rástli a budovali si silnú imunitu? Stratili ste sa v mori odporúčanej literatúry a odporúčaní zdravej výživy? Neviete čo si kúpiť a ako to uvariť? Praktický workshop pod záštitou projektu Čo jedia zdravé deti je tu pre Vás.
Domov odídete s cennými radami a návodom ako variť. Pre všetkých, ktorých zaujíma téma kvalitnejšej stravy pre svoje deti, ale aj pre seba. Preberieme kategórie základných potravín, ich výber a kombinácie. Workshop má priestor aj na vaše otázky.
Zakladateľka projektu Alexandra Patay vám za hodinu a pol odovzdá základné odporúčania na kvalitné varenie, kombináciu potravín i ideálnu skladbu jedálničku od jedného roka. Po týchto návodoch si budete vedieť upraviť každý recept na zdravší. Témou bude aj orientácia na trhu potravín a tzv. uvedomelé jedenie, ale aj vedenie detí do vzťahu ku gastronómii.
Workshop vedie zakladateľka projektu Čo jedia zdravé deti Mgr.art. Alexandra Patay.
Trvanie: 2 hodiny s diskusiou.

Ponuka

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Ponuka are no longer available

Podrobnosti

Dátum:
29. mája 2019
Čas:
17:30 - 19:30
Cena:
18€

Miesto udalosti

Obchodík bez obalu
Palackého 4
Trenčín,
+ Google Map
Webstránka:
Obchodikbezobalu@gmail.com