Loading Udalosti

« Všetky Udalosti

Webinár- VIANOČNÉ PEČENIE 1.12.

1.12.

21:00 - 22:30

Pripravte si s nami dobroty na vianočný stôl. Ukážeme si zdravšie alternatívy sladkého pečenia, ktoré si bez výčitiek môžete pripraviť a vychutnávať počas vianočných dní.
Pripravíme si rýchle dobroty hotové za 15 minút.
Tešiť sa môžete na:
perníčky
kokosové sušienky
vianočné pralinky
recepty na ďalšie chutné maškrty
Všetko budeme kuchtiť z ľahko dostupných a kvalitných surovín. Na webinári si naživo pripravíme niekoľko receptov. Ani vianočné pečenie nemusí byť veda, ukážeme si ako na to rýchlo a jednoducho. Všetky recepty sú zostavené tak, aby boli vhodné pre deti a zároveň si pochutia aj dospelí.

Lektorka Katka Paulišinová, spoluautorka dvoch knižných publikácií a lektorka varenia ČJZD
Z pohodlia vášho domova si môžete v kľude sadnúť a počúvať náš kurz naživo. Na záver bude lektorka online zodpovedať vaše otázky. Recepty Vám budú zaslané spolu s prihlasovacími údajmi deň pred termínom webinára.
Technická poznámka: Technické parametre na vstup do webináru vám prídu v deň konania, hodinu pred spustením, na váš prihlasovací email. (Odporúčame webinár pozerať z PC so slúchadlami alebo v kľudnom prostredí. V daný večer odporúčame nepoužívať domácu wifi na žiadnu inú prácu, či sťahovanie filmov). Webinár je možné sledovať s 24 hodinovým záznamom.

Ponuka

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Ponuka are no longer available

Podrobnosti

Dátum:
1. decembra 2020
Čas:
21:00 - 22:30
Cena:
15€