Loading Udalosti

« Všetky Udalosti

Webinar Vianočné varenie- čo na stôl?

18.12.

21:00 - 23:00

Vianočná večera je veľmi dôležitou súčasťou Vianoc. No naše typické jedlá pre našich drobcov veľmi vhodné nie sú. Ak máte doma dieťa, ktorému nechcete tento výnimočný deň variť kašu ukážeme si ako vianočné jedlá pripraviť tak, aby ich bez výčitiek mohlo spapať.

Pripravíme si:

– detskú kapustnicu

– šošovicovú polievku

– pečenú rybu so zeleninovým pyré a šalátom bez majonézy

Lektorka Katka Paulišinová, spoluautorka dvoch knižných publikácií a lektorka varenia ČJZD

Z pohodlia vášho domova si môžete v kľude sadnúť a počúvať náš kurz naživo. Na záver bude lektorka online zodpovedať vaše otázky. Recepty Vám budú zaslané spolu s prihlasovacími údajmi deň pred termínom webinára.

Technická poznámka: Technické parametre na vstup do webináru vám prídu v deň konania, hodinu pred spustením, na váš prihlasovací email. (Odporúčame webinár pozerať z PC so slúchadlami alebo v kľudnom prostredí. V daný večer odporúčame nepoužívať domácu wifi na žiadnu inú prácu, či sťahovanie filmov). Webinár je možné sledovať len v stanovenom čase, záznam nie je vyhotovovaný.

Ponuka

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Ponuka are no longer available

Podrobnosti

Dátum:
18. decembra 2019
Čas:
21:00 - 23:00
Cena:
18€